ЦСКА победи Вихрен с 2:1 в Сандански, с което постигна рекорд, финиширайки без загуба сезона. Досега нито един отбор в елита не бе записвал такова постижение при настоящия формат на провеждане на първенството. Двубоят обаче ще остане в историята и с нечуваните безредици, станали по трибуните на стадиона в югозападния град.

В 18-ата минута десният бек на ЦСКА Ненад Настич едва не си вкара автогол при опита си да избие топката. Малко след това Неи стреля опасно, но след рикошет кълбото излезе в корнер. До края на полувремето гостите имаха няколко добри възможности. Най-напред Янчев би от 25 метра, после Неи пропусна от чудесна позиция, а в 30-ата минута Гъргоров изтърва от 6-7 метра.

Три минути по-късно след светкавична контра четирима играчи от ЦСКА не успяха да преодолеят защитник на Вихрен и вратаря Шейтанов. През второто полувреме влезлият Гарсес и Велизар Димитров се разминаха с топката на няколко метра от почти опразнената врата.

В 81-ата минута Неи бе изведен добре. Бразилецът си пое майсторски кълбото и с плътен удар откри резултата – 0:1. Преди това бе отменен гол за Вихрен. В 85-ата минута обаче Тихамер изравни – 1:1. В даденото от съдията продължение панамецът Гарсес донесе 24-ата победа на ЦСКА в „А” група този сезон.

Вихрен – ЦСКА    1:2

0:1 Неи (82), 1:1 Тихамер (85), 1:2 Гарсес (90)