Пълен стадион очакват в Горна Оряховица за реванша с Черно море от 1/4-финалите за Купата на България. Мачът е в четвъртък от 14:00 часа, а интересът към него в железничарския град е огромен.

Входът за учениците ще бъде свободен и те ще могат да влизат срещу ученическа карта, съобщиха от клуба. За да подкрепят тима във важната битка, ще бъдат пуснати всички горнооряховски ученици, а най-големите работодатели също ще освободят служителите си в работния ден. За всички фенове билетите ще бъдат по 4 лева.

„Мисля, че ако излезем по-агресивно, можем да стопим разликата. С малко повече самочувствие и по-нападателно се надявам да се преборим за класиране на полуфинал. В отбора има амбиции, момчетата са мотивирани, дано да продължим напред", заяви президентът на Локо (ГО) Бончо Генчев.

Горнооряховци загубиха първия мач във Варна с минималното 1:0, като голът падна в даденото от рефера четири-минутно продължение.