Шампионът на Испания Атлетико (Мадрид) записа нова победа в Група "А" на Шампионската лига. "Дюшекчиите" разгромиха на своя стадион "Висенте Калдерон" Олимпиакос с 4:0.

По този начин тимът на Диего Симеоне си гарантира участието на осминафиналите и увеличи шансовете си да завърши на първо място в групата, като в последния шести кръг на груповата фаза гостува на Ювентус.

Атлетико е лидер с 12 точки, "Старата госпожа" заема втора позиция с 9, а на трето и четвърто място са съответно Олимпиакос с 6 точки и Малмьо с 3.

Раул Гарсия сложи начало на головата фиеста тази вечер, отбелязвайки гол в 9-ата минута. След това хърватският нападател Марио Манджукич направи хеттрик с попадения в 38-ата, 62 и 65-ата минута.