Марек победи с 2:1 Миньор (БД) във втората си контрола за тази зима, след като преди дни загуби с 0:2 от ЦСКА.

Вчера треньорът Стоян Коцев използва голяма част от резервните си състезатели, както и дошлите на проби футболисти. Гостите от Бобовдол изненадващо откриха резултата само след 6 минути игра, след като Михайлов наказа дупничани.

В 16-ата минута новопривлечения в състава на Марек нападател Игор Таскович изравни. Крайното 2:1 за отбора от "А" група оформи Иво Симеонов в 36-ата минута.

Участие в проверката не взе халфът Антон Костадинов, който се очаква да подсили Беласица. Следващата контрола на дупничани е в събота от 11,00 часа срещу Рилски спортист.

Днес от 13,00 часа президентът на Марек Йордан Андреев ще даде пресконференция в пресклуб "България" по скандала с Владимир Джилас.