Роберто Манчини демонстрира самочувствие след победата на неговия Интер над Рома с 2:1, като заяви, че именно на него се дължи голяма част от "вината" за крайния успех.

"Представихме се добре срещу един много силен отбор на Рома. Не ни беше лесно, защото се изправихме срещу един от най-силните отбори в лигата. Съперникът игра за победа и ни създаде доста трудности, но и ние също ги затруднихме. Получи се интересен мач.

Рома атакуваше, но ни остави и доста пространства за нашите атаки. Играчите, които включих като смени решиха срещата. Те върнаха увереността в отбора ни, която бе започнала да изчезва в един момент.

Ковачич бе великолепен, макар да игра само 20 минути. С подобно представяне, той може да действа на всяка позиция по терена", смята Манчини.