Стефан Грозданов (Локомотив София): Смятам, че направихме качествен мач и не можем да се срамуваме от играта си. Можем само да съжаляваме, че резултатът не е в наша полза. Направихме две фатални грешки и това ни костваше победата. Отборът ни не очакваше, че може да поведе с 2:0 толкова рано и се дръпна назад, прие играта в собствената си половина. Това позволи на холандците да се опомнят и да застрашат вратата на Голубович.

Въпреки това те не успяха да реализират възможностите си, а голът им дойде от нищото.

Реферът даде дузпа, след като назначеното от него добавено време от 5 минути вече бе изтекло. Според нас 11-метровият наказателен удар бе в 7-ата минута след редовните 45 на първото полувреме.

Второто полувреме бе изцяло на Локомотив. Изненадан съм, че в един европейски мач, в който има съвсем малко голови възможности, ние успяхме да създаден 5-6 такива. Късметът обаче не беше на наша страна.

С играта от второто полувреме аз смятам, че имаме своите шансове на реванша в Ротердам дори и да победим.