Шумен загуби с 0:2 от Раднички и сърбите заеха третото място на международния турнир "Калиакра Албена Къп", чийто медиен партньор са сайтът Топспорт.бг и вестник "Топспорт".

Попаденията за отбора от Ниш вкараха Миленкович в 76-ата минута и Стаменкович в 90-ата.

Петнайсетина минути преди края на двубоя шуменци останаха в намален състав, след като Михайлов бе изгонен от съдията Ивайло Попов за груб фаул.

По-рано днес Дунав (Рс) победи с 3:0 Политехника и зае седмото място в турнира "Каварна Албена Къп". Калиакра пък зае петото място след служебно 3:0 над Дунарея, които преди два дни се прибраха в Румъния.

ШУМЕН – РАДНИЧКИ 0:2
0:1 Вл. Миленкович (76), 0:2 Стаменкович (90)

ШУМЕН: Мустафа (77-Артакиев), Ваклински, Кръстев, Малинов, Ирфан, В. Михайлов, Филипов (63-Николов), Янков, Антов, Киков, Тотев (56-Василков)

РАДНИЧКИ: Зеич, Стаменкович, Настосович, Микич, Трайкович, Ив. Миленкович (54-Васич), Лукич, Вл. Миленкович, Радулович (46-Йованович), Пешчич (54-Будисавлевич), Раджелович