Черно море победи трудно намиращия се в сериозен подем Несебър с 1:0. Единственото попадение за "моряците" бе дело на халфа Косьо Мирчев. Лошата новина за Никола Спасов е, че Даниел Георгиев се контузи и е по въпрос за първия кръг от пролетта.

В първите тридесет минути не се случи нищо интересно, като двата отбора играеха предимно в средата на терена, а срещата бе накъсана от много нарушения.

В 31-ата минута реферът Димчо Радев, известен като варненския Колина, показа директен червен картон на Тимонов от Несебър, най-вероятно за нецензурна реплика. На негово място влезе Добрев.

Единственото по-сериозно положение през първата част бе един анемичен шут на Маркос да Силва в 39-ата минута.

За разлика от смелостта си при вдигане на червения картон за Тимонов, съдията не посмя да изгони Станислав Стояно, който удари без топка Петър Колев в 55-ата минута.

В 68-ата Бачев отправи несериозен удар високо над вратата.

В 83-ата Косьо Мирчев успя да вкара гол за Черно море.

Малко след това Митев получи втори жълт картон и Несебър доигра оставащите 3 минути с девет души.

ЧЕРНО МОРЕ: Колев, Алкесандров, Домакинов, Джоров, Д. Георгиев, Рикардо, Стоянов, Алекс, Манолов, ДаСилва, Бачев (Маринов, Тигран, Атанасов, Колев, Томаш, Димов)

НЕСЕБЪР: Личев, Илчев, Недев, Белчев, Венков, Пчеларов, Кокаджиев, Тимонов, Траянов, Митев, П. Колев (Добрев, Пашев, Банов, Богданов)