Треньорът на Лудогорец - Георги Дерменджиев коментира тежкото поражение с 2:4, записано от състава му при визитата на Литекс в Ловеч.

Ето какво заяви специалистът след края на срещата от 9-ия кръг на плейофите в "А" група:

"Когато се отпуснеш, после не успяваш да се върнеш в мача. Мислехме си, че ще бием лесно, но след това бяхме наказани.

Първото полувреме бе добро за нас, но последвалите грешки обърнаха мача. Не коментирам ситуацията за дузпата. Имаше отпускане след почивката. Играта ни не беше добра през втората част.

2:0 не е добър резултат и това го доказахме днес. Много голове влязоха днес във вратата ни. Виновни сме си.

Всички контроли са уточнени през подготовката ни. Ще играем проверка със Зенит".