Лестър победи Суонси в мач от 33-ия кръг на Висшата лига. „Лисиците" се наложиха с 2:0 у дома. По този начин тимът записа трети пореден успех в първенството.

Резултатът бе открит в 15-ата минута, когато Уес Морган подаде към Леонардо Уйоа, който се разписа с премерен удар. Минута преди края на мача Камбиасо стреля от фаул, вратарят изби, а при добавка Анди Кинг вкара за 2:0.

След този мач Лестър събра 28 точки, но остава в зоната на изпадащите. Суоси е девети в класирането с 47 точки.
В друг мач УБА спечели с 2:0 гостуването си на Кристъл Палас.

Резултатът бе открит във втората минута на мача, когато Джеймс Морисън се разписа с глава. Крейг Гарднър вкара втория гол за „дроздовете" в 53-ата минута. Дуайт Гайл удари греда за домакините.

Така УБА е на осем точки от зоната на изпадащите, докато Кристъл Палас е на 11-ото място с 42 пункта.