Любопитна случка разведри феновете на срещата от аржентинското футболно първенство между Расинг и Белграно.

15 минути след началото на второто полувреме неизвестен запалянко на домакините от Расинг хвърли по вратаря на гостите нагризания си сандвич.

Това обаче не притесни Хуан Олаве, който събра разпадналия се бургер, имитира че прави няколко хапки и след това го остави извън пределите на терена.

Инцидентът явно не въздейства негативно на Олаве, който запази суха мрежата си през целия мач, завършил 0:0.

Това обаче не е първият случай, при който футболисти биват замеряни с храна по време на мач, а след това я изяждат. Преди няколко месеца бранителят на Барселона Дани Алвеш бе обстрелян с банан от противников фен, който бразилският бек на Барселона в последствие изяде.