Левски спечели втората си контрола в лагера в Правец като победи новака в "А" група Видима-Раковски с 3:2. Шампионът, който започна почти с юношеска формация губеше с 0:2, но след като в игра след почивката влязоха доста от основните играчи стигна до пълен обрат.

В 8-ата минута Заленков проби отдясно и подаде към Писаров, който със залъгващ удар откри резултата - 0:1. В 19-ата минута при една наглед безобидна ситуация Мекиков стреля от около 25 метра, Митрев се опита да улови топката, но не успя и кълбото от ръцете му рикошира в гредата и премина голлинията - 0:2. В 27-ата минута Четин Садула напредна по дясното крило и центрира ниско по тревата и в опита си да изчисти топката Борисов си отбеляза автогол - 1:2. При този резултат дойда края на първата част.

След почивката Левски игра с изцяло нов състав. В 72-ата минута Николай Димитров изведе Емил Ангелов сам срещу вратаря, който го фаулира. Реферът Стоян Алексиев отсъди дузпа, която бе реализирана хладнокръвно от Седрик Бардон - 2:2. "Сините" стигнаха до победата в 83-ата минута, когато защитник на Видима се опита да изчисти силно топката, но тя рикошира в тялото на Живко Миланов и попадна в Емил Ангелов, който на празна врата нямаше проблеми да я прати зад голлинията - 3:2.
Да пристигне в Правец, за да гледа контролата на живо се очакваше босът на Левски Тодор Батков, но той така и не дойде.

ЛЕВСКИ - ВИДИМА 3:2
0:1 Писаров (8), 0:2 Мекиков (19), 1:2 Борисов (27-автогол), 2:2 Бардон (74-д), 3:2 Ем. Ангелов (83)