В контролна среща в Правец, Левски разгроми плевенския Спартак с 5:0. Головете за "сините" вкараха Георги Иванов, Жоазиньо, Жеан Карлос, Николай Димитров и Георги Христов.

Двубоят се игра в три полувремена от по 30 минути. Още във втората минута при едно центриране на Яшар, завърналият се от Хърватия Гонзо докосна топката и откри резултата.

В 30-та минута Жоазиньо с плътен удар направи 2:0. Третият гол падна в 71-та минута, когато новото попълнение Георги Христов подаде на Жеан Карлос и той отбеляза.

Отново Георги Христов асистира и за четвъртото попадение в 75-та минута, като този път направи голмайстор Николай Димитров. Накрая и самият голмайстор на "А" група за отминалия сезон се разписа в 77-та минута, за да оформи крайния резултат.

Съставът на Левски:

I част: Георги Петков, Живко Миланов, Юсуф Рабе, Виктор Генев, Веселин Минев, Лъчезар Балтанов, Джунейт Яшар, Владимир Гаджев, Мариян Огнянов, Зе Соарес, Георги Иванов

II част: Георги Петков (46-Цветан Димитров), Живко Миланов (46-Шахиб Бензукан, 51-Борислав Стойчев), Юсеф Рабех (46-Давид Бистрон), Мартин Димов, Веселин Минев (46-Лусио Вагнер), Жоазиньо, Мирослав Иванов, Владимир Гаджев (46-Георги Сърмов), Лъчезар Балтанов (46-Рашид Тиберканин), Георги Иванов (46-Георги Христов), Еньо Кръстовчев