Наставникът на Берое - Петър Хубчев коментира равенството, записано от тима му при домакинството на Славия (1:1).

Ето какво сподели един от вариантите за национален селекционер, малко след края на мача от 16-ия кръг на "А" група:

"Първите 20 минути бяха силни за нас. Имаше желание за много голове, но вкарахме само един.

Недоволен съм от резултата, но като желание искам да поздравя момчетата си.

Пропуснахме да решим мача. Мапуку се възстановяваше от контузия и може и това да е била причината за пропуските.

В 46-ата минута получихме нелеп, бърз гол и се пообъркахме. До края на мача обаче повече търсехме победата и можехме да спечелим. Противникът бавеше играта, което не им прави чест, но и това е прийом във футбола.

Не сме излизали в толкова много мачове като фаворит, както е сега. Може би заради това не знаем как точно да реагираме. Може пък рецептата да бъде таква, че просто да свикваме с това си ново амплоа.

Работата ми в Берое не е свършила. Не чета какво пишат за мен и националния отбор. Комплиментите към мен ми правят някакъв имидж, но не ни заблуждават".