ЦСКА направи второ поредно равенство на турнира в Уелва. Този път "червените" завършиха 0:0 срещу словенския Интерблок. Треньорът на лидера в "А" група Стойчо Младенов даде шанс на някои играчи, които по-малко взимат участие в двубоите и логично "армейците" не изнесоха най-добрата си продукция.

Първи минути за отбора записа нападателят Неи, който се възстановяваше от контузия и не бе играл в нито една от контролите до момента. Още в 5-ата минута Машадо подаде на Касио, но ударът на бразилеца излезе в аут.

В следващите няколко минути словенците създадоха добри атаки, но веднъж Муса Гай спря противников футболист, а след това бившият играч на Литекс Александър Родич стреля встрани от вратата. В 28-ата минута Фелипе Машадо направи хубав пробив, влезе в наказателното поле, но вратарят на Интерблок Рожман едва изби в корнер.

Две минути преди края на първото полувреме Жоржиньо центрира от пряк свободен удар, Касио стреля, но отново не намери мрежата на съперника.

През второто полувреме словенците имаха няколко добри шанса да вкарат гол. Стойчо Младенов вкара всичките си записани резерви, сред които бе и закъснелият Зе Руи.

В 54-ата минута Йолич от Интерблок излезе сам срещу резервния вратар на ЦСКА Иван Караджов, но младият страж на българите улови. Само четири минути по-късно Удоджи пропиля най-чистото положение за отбора, но негов удар срещна десния стълб на вратата зад стража на словенците.

В 71-ата минута удар на Желкович едва бе спасен от Караджов, а три минути по-късно Прегелц също пробва рефлекса на талантливия вратар на „червените”. Четири минути преди края на срещата силен шут на Зе Руи намери главата на съдията, заради което контролата бе спряна за кратко.

В 88-ата минута след центриране от корнер словенцит епретендираха за игра с ръка на Муса Гай, но реферът не отсъди дузпа. В оставащите няколко минути и двата тима не успяха да създадат нито едно голово положение и се разделиха при нулево равенство.

ЦСКА – Интерблок 0:0

Беконо, Настич, Ланзаат, Гай, Машадо, Жоржиньо, Г. Илиев, Й. Тодоров, Сандански, Иво Димитров, Касио (Караджов, Зе Руи, Удоджи, Маркиньос, Неи, Златев, Юруков)

Рожман, Грабус, Йелечевич, Акото, Елвмер, Грабич, Желкович, Прегелец, Родич, Рендулич, Йолич (Руйович)