Палермо записа осмото си поражение в италианската Серия "А".

Отборът отстъпи с 1:3 при домакинството си на Торино, в среща от 25-ия кръг на шампионата.

Ивайло Чочев остана на терена през всички 90 минути от двубоя, но и той не успя да помогне на състава си да се добере поне до точката.

Иначе срещата стартира по възможно най-добрия начин за домакините, които поведоха в резултата след само 2 игрови минути. Автор на попадението в тяхна полза стана Алберто Джилардино.

След 20 минути игра обаче Имобиле върна състава си в двубоя с гол за 1:1, след точно изпълнена дузпа.

Обратът бе пълен в 31-ата минута, когато Гонсалес прати топката в собствената си врата, за радост на гостите.

Крайното 1:3 оформи отново Имобиле с втория си гол в мача, станал факт 20 минути преди края.

Така във временното класиране Палермо е едва 15-и, а Торино се изкачи до 10-ата позиция.