Монако изпусна победата в домакинския си мач срещу Рен. В среща от 33 кръг на Лига 1 двата тима направиха 1:1 на „Стад Луи II", като гостите изравниха три минути преди края на двубоя.

Българският нападател Димитър Бербатов започна като титуляр за „монегаските" и остана на терена до 67-ата минута, когато отстъпи мястото си на Ален Траоре.

Бернардо Силва откри резултата за Монако в 28-ата минута, когато при контраатака получи топката и проби в наказателното поле, за да стреля точно във вратата на Беноа Костел.

Махамаду Хабибу обаче изравни за Рен в 87-ата минута, когато Камил Гросицки с глава свали центриране отляво, а Хабибу от точката на дузпата прати топката в мрежата на Даниел Субашич.

All Goals - Monaco 1-1 Rennes - 18-04-2015 by FranceCup3

МОНАКО-РЕН 1:1

1:0 Бернардо Силва (28'), 1:1 Хабибу (87')

СТАДИОН: „Стад Луи II"

СЪДИЯ: Оливие Тюсал

МОНАКО: Субашич, Туре, Уолъс, Раджи, Ежиежиле, Фабиньо, Моутиньо, Матеус Карвальо, Силва, Караско, Бербатов (резерви: Стекеленбург, Курзава, Карлваьо, Жермен, Траоре, Мартиал, Диало)

РЕН: Костил, Морейра, Мексер, Арман, М'Бенгуе, Андре, Фернандес, Енрике, Дакур, Нтеп, Тойвонен (резерви: Алее, Гросици, Диане, Сорин, Конрадсен, Пърчич, Хабибу)