Защитникът на Лудогорец Козмин Моци е категоричен, че неговият отбор не е заслужавал да загуби от Ливърпул на „Анфийлд". Както е известно мърсисайдци се наложиха с 2:1, след късна драма и гол в добавеното време на срещата.

„Не заслужавахме да загубим. Мисля, че по-реалният резултат бе 1:1, оставаха 3 минутки до края, но... . Трябва да забравим този мач, да продължим напред. Вярвам, че играхме много добре днес и не заслужавахме да загубим.

Дойдохме с настроението да покажем нашата игра. Много е неприятно да загубиш така в последната минута. Вярваме в нашата игра, вярвахме до последния съдийски сигнал. Днес показахме какво можем. Реал? Не, сега не мислим за тях. Има време, преди това ни предстоят двубои в първенството", коментира Моци.

ЛИВЪРПУЛ – ЛУДОГОРЕЦ 2:1 (СЪСТАВИ И КОМЕНТАР)