Мачът между Берое и Хасково бе прекратен при резултат 2:0 на полувремето заради проливен дъжд.

Вторите 45 минути ще се доиграят днес от 20,00 часа. До решението на главния съдия Драгомир Драганов се стигна след като над Стара Загора се изсипа пороен дъжд, премесен с градушка. Теренът бързо се наводни и стана негоден за игра.

Иначе Берое владееше изцяло инициативата в мача. Първото попадение падна в 32-ата минута, когато Венцислав Христов бе изведен на стрелкова позиция от Самир Аясс в наказателното поле и реализира с хубав удар в долния десен ъгъл.

В 45-ата минута  отново той изведе Жуниор Мапуку по десния фланг и конгоанецът завърши самостоятелния си рейд с гол след залъгване за стража на Хасково.

РАЗВОЯТ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ МЕЖУ БЕРОЕ И ХАСКОВО!