Грозните сцени в българския футбол нямат край. Както по-рано ви информирахме, съдия беше удрян с топка в Югозападната "В" група, а сега стана ясно, че и друг рефер е пострадал и то по-тежко. Срещата от 1-ия кръг на Софийската регионална група - Юг между отборите на Академик (Сф) и Железница беше прекратена в 31-ата минута, при резултат 1:0 за „студентите".

Причина за това стана атаката на гостите към съдията Александър Денев. Реферът изяде няколко шамара и ритника и беше принуден да прекрати срещата, съобщава vitoshanews.com.

На биячите от Железница ще бъдат наложени различни индивидуални наказания, възможно е част от тях да бъдат извадени от футбола за по 6 месеца. На Академик пък бе присъдена служебна победа с 4:0.