ПСВ (Айндховен) успя да шокира целия футболен свят с невероятното си представяне този следобед. В едно от големите дербита на холандския футбол тимът от Айндховен смаза с уникалното 10:0 съперниците си от Фейенорд. На почивката обаче резултатът бе едва 2:0, като само Леердам бе отстранен от игра в 34-ата минута. Рийс и Афелай пък дадоха преднина на ПСВ.

Само за 17 минути след началото на втората част домакините нанизаха 5 гола в мрежата на Ван Дайк, за да направят резултата 7:0. Точни бяха Рийс (47, 59), Тойвонен (49), Ленс (55) и Джуджак (62). До края на мача "филипсите" вкараха още три гола във вратата на безпомощния си противник, за да стигнат до двуцифрения резултат. Орландо Енхелаар, Балаш Джуджак от дузпа и Джонатан Ленс оформиха невероятния разгром в полза на ПСВ.