Българският национал Николай Михайлов беше титуляр на вратата за своя Мерсин в първи четвъртфинал в турнира за Купата на Турция срещу гранда Фенербахче. Той имаше нещастието да получи два гола само в рамките на 120 секунди в края на първото полувреме и тимът му отстъпи с 1:2.

Домакините от Мерсин играха равностойно през първата част срещу именития съперник, но капитулираха в края. Първо в 44-та минута Диего прехвърли излезлия неразчетено да го пресреща Михайлов и откри резултата. Още в следващата атака другата звезда на "фенерите" Муса Соу с глава препарира за втори път българския страж и така на практика предреши всичко не само в този двубой, но и в целия сблъсък.

Все пак играчите на Мерсин стигнаха до едно попадение в 74-та минут чрез Велитон, но то беше само почетно и едва ли ще помогне на тима да се докопа до следващия етап след мач на "Шюкрю Сарачоглу" другия месец.