Георги Миланов се появи като резерва за ЦСКА (Москва) при трудната победа срещу Кубан с 1:0 в Краснодар в среща от седмия кръг на руската Премиер Лига. Това бе седми пореден успех за „армейците", които продължават без грешка в първенството от началото на сезона.

Българският национал традиционно остава на резервната скамейка в срещите на гранда от Москва този сезон, като това се случи и на мача в Краснодар, където Миланов влезе в игра в 69-ата минута на мястото на сърбина Зоран Тошич.

В 51-ата минута израелецът Бибрас Натхо пропусна дузпа за гостите, които все пак стигнаха до победата с късен гол на Кирил Набабкин (88), възползвал се от асистенция на Сейду Думбия.

След победата си ЦСКА (Москва) остава убедителен лидер във временното класиране с пълен актив от 21 точки и 4 повече от втория Локомотив (Москва). Кубан е предпоследен с 3 точки и все още без победа от началото на кампанията.