Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младеновбе много доволен от победата на своите над Беласица с 3:1 в Петрич.

„Решихме мача в наша полза още през първото полувреме. Третият гол през втората част само ни донесе категоричната победа”, каза Стойчо.

"Накрая ни липсваше концентрация и се отпуснахме. По време на подготовката в Испания, в последните 30 минути срещу Литекс и днес срещу Беласица се вижда как трябва да изглежда ЦСКА. Ако продължаваме да играем така, няма кой да ни удържи. Доволен съм от Вуядинович и Котев, които не бяха достатъчно добре подготвени.

Дори и за момент не си помислям, че сме спечелили титлата, предстоят ни още много тежки мачове. Лошото е, че тендендцията от първия полусезон да ни показват картони за щяло и нещяло, продължава.
Двата картона на Никола и Маркиньос бяха просто смешни ситуцации. А когато при дузпата трябваше да се санкционира играч на съперника, това не стана”, завърши треньорът на „червените”.