Последният в класирането на "А" група ЦСКА загуби пореден мач. Този път "червените" отстъпиха с 1:2 на ст. "Българска Армия" от втородивизионния Ботев (Враца).

В този мач треньорът Павел Дочев даде шанс на повечето нови попълнения в тима, както и част от резервите в шампионата, но те не показаха че имат качествата и желанието да вдигнат нивото на гранда от София.

Интересното е, че началото не предвещаваше срамния завършек. Дебютантът Никола Радулович откри за ЦСКА още в 9-ата минута след асистенция Кристиан Тибони.

При крайно равностойна игра, полувремето завърши при този резултат.

Деветката на Ботев Данков обаче изравни головото съотношение в 58-ата минута, след като се възползва от грешка в центъра на отбраната на ЦСКА.

Две минути по-късно Ботев уцели и греда, преди да стигне до втория си победен гол. Той бе дело на Чалъков, който в 69-ата минута наказа отново Чавдаров.

За пореден път собствениците на ЦСКА Иво Иванов и Димитър Борисов, които изгледаха срещата, трябваше да се червят пред малцината фенове на отбора, които наблюдаваха двубоя.