16-годишният талант на Левски - Станислав Иванов ще води атаката на Левски в днешната контрола на тима.

"Сините" излизат срещу Бърно в 16:00 часа, на стадион "Мардан".

ГЛЕДАЙТЕ ДВУБОЯ НА ЖИВО ТУК!

КОМЕНТАР ОТ СРЕЩАТА ПО МИНУТИ ЧЕТЕТЕ ТУК:

- 81' - 1:0 за "сините"! Костадинов е точен от бялата точка!
- 80' - ДУЗПА за Левски! Нар е повален в наказателното поле и реферът е категоричен в решението си, като показва и жълт картон на вратаря на чехите.
- 70' - Силният вятър спира поредна контра в "синьо". Условията са доста неприятни за игра.
- 60' - Чешкият съперник на Левски малко по малко взима нещата в свои ръце. В няколко отделни случая състезателите на тима от Бърно бяха близо до отбелязване на откриващо попадение.
- 50' - Включилият се в игра на почивката Георги Янев излиза очи в очи със стража на съперника, но не успява да се разпише.
- 45' - Играта е подновена.
- 45' - Почивка.
- 40' - Левски владее топката, но така и не стига до чисто голово положение.
- 37' - Иванов излиза сам срещу вратаря, но страничният арбитър маркира засада.
- 29' - Изстрел на Де Ноойер от свободен удар, вратарят спасява.
- 25' - Нар стреля силно, но топката минава встрани от вратата на съперника.
- Атмосферните условия затрудняват допълнително играта на двата отбора, като вятърът е изключително силен.
- Поредица сериозни сблъсъци в средата на терена. На няколко пъти се налага намесата и на медицинските екипи на двата тима.
- Надмощие на Левски, но без сериозни положения пред вратата на чешкия състав.
- 1' - Първи съдийски сигнал.
- Божидар Краев с контузия на загрявката. Заменен е от Орачев.

Това ще бъде петата проверка за столичани на турска земя, като освен в атака, отборът ще експериментира и с още няколко позиции в постройката си.

Стойчо Стоев разкри стартовия състав на тима си за срещата.

Ето и неговите избраници: Йоргачевич, Прохазка, Александров, Лукин, Минев, Костадинов, Де Ноойер, Орачев, Бедоя, Нар, Иванов.