Арда (Кърджали) победи като домакин Левски Бол (София) с 3:0 (25:20, 25:21, 25:18 ) в мач от десетия кръг на Суперлигата, който се игра в местната зала Арпезос. Така кърджалийци завършиха с успех есенния дял от шампионата на свой терен. Волейболистите на Арда отбелязаха шеста победа, като с четири загуби и 17 точки заемат пето място преди завършването на останалите двубои от последния кръг. Отборът на Левски записа десета загуба в шампионата, като е без спечелена точка до сега.

Домакините доминираха почти през цялото време на мача. Волейболистите на Сините се противопоставиха единствено във втория гейм, когато поведоха с 3:0 и 9:5. Впоследствие обаче кърджалийци направиха точкова серия, като стопиха пасива си. Последва равностойна игра, като в края на гейма домакините отново си взеха своето. В третата част тимът на Арда отново диктува развоя, като дори поведе с 22:13 и само последвало отпускане доведе до повече точки в аткива на Сините.