Славия загуби с 1:4 контролата си с Волин (Украйна). Единственият гол за "белите" отбеляза през второто полувреме Симеон Мечев - син на фолквездата Малина.

Отборът на Волин е на четвъртото място във временното класиране на втора украинска футболна дивизия. В проверката дебют за Славия направи пристигналият на проби американец Томи Акинекичукво, за което Топспорт.бг пръв информира днес по обяд.

"Стана здрав мач, но допуснахме много грешки в защита", каза за БТА по телефона от Анталия треньорът на Славия Стевица Кузмановски.

"19-годишният вратар Марио Кирев направи две фатални грешки, при единия от головете пък сбърка нашият централен защитник", каза още Кузмановски.

Това бе поредната контрола от лагера на "белите" в Анталия, в която те не успяха да победят противника си. Преди днешния мач на турска земя възпитаниците на Стевица Кузмановски записаха 2 равенства и 2 загуби.

В неделя от 16,00 часа Славия излиза в последната си контрола от лагера в Анталия срещу сръбския ОФК Београд.

Славия започна със следния стартов състав: Марио Кирев, Владимир Иванов, Борислав Павлов, Георги Самокишев, Антон Дреновички, Галин Иванов, Радослав Анев, Сърджан Новкович, Орлин Орлинов, Енцо Малинди, Илия Илиев