Спартак (Вн) победи с 1:0 на Локо (Сф) в контролна среща, която се игра в Албена. Това е втората загуба на "железничарите" по време на подготовката им. В сряда те отстъпиха на тима на Волов с 2:3.

Единственото попадение в мача падна в 55-ата минута. Русев изведе добре Мирчев сам срещи вратарят на "железничарите" Тинков и той с фубав удар се разписа за 1:0.

През първата част превъзходство имаха възпитаниците на Стефан Грозданов, но вратарят на варненци Радостин Станев успя да запази вратата си суха.

Най-чистото положение се откри пред Зоран Балдовалиев. Македонецът излезе сам срещу стражът на Спартак, той стреля, но вратарят успа да улови топката.

В началото на второто полувреме и двамата треньори пуснаха всичките си резервни играчи.

Въпреки това нещата на терена не се промениха. В 77-ата минута Русев имаше възможност да удвой преднината на Спартак, но Тинков бе на мястото си успя да избие удара му от фал.

Няколко минути по-късно Златински имаше възможност да изравни резултата, но стражът на варненци улови топката.

Локо (Сф): 12. Галев, 13. Върбанов, 5. Марков, 19. Савич, 11. Добрев, 10. Дафчев, 16.Коилов, 30. Атанасов, 28. Балдовалиев, 9. Джилас, 23. Иво Иванов (32. Тинков, 7. Дзаферович, 4. Ст. Дончев, 17. Орачев, 24. Пасков, 6. Златински, 14.Антунович, 20. Митев, 2. Велков)

Спартак (Вн): 1. Станев, 15. Илиев, 4. Жеков, 3. Георгиев, 16. Димов, 25. Иванович, 17.Джукич, 21. Кунчев, 20. Найденов, 10. Величков, 14. Русев (12. Цанков, 5. Маринов, 26. Филипов, 19. Петров, 22. Вилар, 13. Боев, 11. Мирчев, 24.Михайлов)