Локо (Сф) загуби катастрофално от словашкия Артмедия с 0:4.

Марчо Дафчев пропусна мача, поради контузия, а веднага след срещата "червено-черните" тръгнаха за България. След двубоя пък се разбра, че защитникът Йордан Върбанов ще премине в китайски тим.

В 8-ата минута Поспех получи топката в наказателното поле и откри резултата в полза на Артмедия.

След гола Локомотив заигра по-организирано, но без сериозни опасности. В 15-ата минута "железничарите" изпълниха три последователни ъглови удара. 21-ата минута Иво Иванов стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри от гредата.

Осем по-късно удар на Кристиян Добрев попадна във вратата, но от обратната й страна. Иво Иванов получи контузия и бе заменен от Шпишич. След 40-ата минута играчите на Артмедия натиснаха Локомотив, но българите опазиха вратата си суха.

В 55-ата минута Димо Атанасов би в стената. В 61-ата Голубович отрази удар на словашки футболист, но при добавката топката попадна в мрежата. Попадението бе отменено поради засада.

В 64-ата минута Оравец с глава вкара втория гол за Артмедия. В 73-ата и 75-ата минути Атрмедия вкара още два гола. Първо Халенар вкара третия гол, а две по-късно Оравец прехвърли илезлия Голубович за 0:4.

След гола Шпишич и Халенар се сбиха, но съдията ги разтърва и им показа жълти картони.

Три минути преди края на мача Геде и Джилас тръгнаха на саморазправа, което принуди съдията да даде края на мача.

ЛОКО: Голубович, Лопеш, Марков, Д. Дончев, Добрев, Иво Иванов (35 - Шпишич), Коилов, Орачев (58 - Фабио Силва), Атанасов, Балдовалиев (46 - Д. Митев), Джилас

АРТМЕДИЯ: Хил, Бурак, Чинеге, Тишовски, Досудил, Фаркаш, Фодрек, Клебер, Пирожка, Салата, Поспех (Чобей, Геде, Халена, Обжера, Оравеца)