ЦСКА победи полския Висла (Краков) с 2:0. За "армейците" точни бяха Георги Илиев и Удоджи. В игра се появи и скандалният панамец Хосе Гарсес, който дори изработи първия гол.

В самото начало атака бе провалена от Зе Руи, който не успя да се възползва от подаване на Тодор Янчев. На върха на атаката на "армейците" бе юношата на клуба Иво Димитров. Зад него игра възстановеният Йордан Юруков, а Зе Руи не на традиционния си пост -  ляв халф.

Ивайло Димитров бе изведен сам срещу вратаря в първите минути, но страничният съдия вдигна засада.

За ЦСКА Зе Руи отново не много активен, подпомаган от играещия с желание Фелепе Машадо. Настич показа потенциал, но поляците  не атакуваха през зоната му. За Висла най-добър бе желаният преди от Пламен Марков Радослав Соболевски. Поляците също играха много добре, атакуваха всяка първа топка.

В 42-ата минута Йордан Юруково изведе Зе Руи отлично, но ударът на Георги Илиев бе избит. Юруков пробва мощен шут, който бе избит в корнер. След изпълнението му Валентин Илиев също пропусна от изгодно положение.

Малко преди полувремето малко дете влезе на терена и започна да гони играч на Висла. Краят на първата част бе даден след кратко меле между двата отбора.

В 52-ата минута резервата Хосе Гарсес бе фаулиран до дъгата на наказателното поле. Георги Илиев изпълни перфектно прекия свободен удар и откри резултата за ЦСКА.

След гола българите се успокоиха и започнаха по-добре да разиграват топката. Играчите си разменяха оасове и не даваха шанс на съперника да овладее.

В 86-ата минута Удоджи удвои, след перфектна атака.

ЦСКА: Ивайло Петров (46 - Пиргов), Ненад Настич (69 - Сандански), Александър Тунчев, Валентин Илиев, Фелипе Машадо, Тодор Янчев (59 - Удоджи), Георги Илиев, Зе Руи (64 - Маркиньос), Флорентин Петре (70 - Златев), Йордан Юруков, Ивайло Димитров (52 - Гарсес).

ВИСЛА: Ади Адилович, Диас, Клебер Далима Аркадиуш Гловаски, Дариуш Дудка, Пьотр Брожек, Радослав Соболевски, Мауро Канторо, Марек Женчук, Павел Брожек, Жеан Паулиста.