Президентът на ЦСКА Александър Томов изгледа гостуването на в Благоевград заедно с агитката на "червените", като вика за тима заедно с феновете.

Той заяви след победата с 1:0, че е радостен от първото място, което неговият тим заема вече в класирането на "А" група - нещо, което не се е случвало от септември миналата година.

"Не съм доволен от първото полувреме за разлика от второто", каза Томов.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов каза, че е предприел трите смени след почивката, за да внесе повече хъс в играта на своя отбор. "През първото полувреме ни липсваше скорост и концентрация", коментира той.

Според него на ниво през тази част са се представили най-вече Йордан Тодоров, Неи и Тодор Янчев. Младенов допуска, че е имало и известно подценяване от страна на неговите футболисти.

"От този момент нататък почваме да мислим за предстоящия ни евродвубой с Тулуза, който е силен, класен френски отбор", каза още старши треньорът на "червените".

ЦСКА, по думите му, трябва да докаже, че е евробоец, да постигне добър турнирен резултат в мача във Франция, а след това на реванша в София ще разчита и на прекрасната си публика.